Mon December 10, 2018   |   دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  شهرداری همدان  |  شورای اسلامی شهر همدان
حمید بادامی نجات
رییس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر همدان
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٨/٠٨ تعداد بازدیـد : ٣۵۵   بازگشت
 
 
 


در دومین نشست اعضای شورای پژوهشی مرکز عنوان گردید.


اعضای شورای پژوهشی مرکز رابطین علمی با کمیسیون های شورا هستند.

 
 

 دومین نشست اعضای شورای پژوهشی مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان با حضورمهندس بادامی رییس این مرکز عصر روز یکشنبه مورخ 7/8/96 در ساختمان جدید مرکز مطالعات واقع در مرکز همایش های قرآنی و بین المللی همدان  برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس بادامی ضمن عرض خیر مقدم به اساتید حاضر در جلسه به تقدیم  نسخه ای از شرح وظایف جدید شورای پژوهشی منطبق با اساسنامه جدید مرکز مطالعات واصله از شورای عالی استان ها پرداختند و سپس گزارشی از فعالیت های عمده صورت گرفته چند ماه اخیر مرکز مطالعات را بیان نمودند. ایشان همچنین عنوان کردند جلسه آسیب شناسی و بررسی علل عدم اجرایی شدن بسیاری از مصوبات علمی شورای پژوهشی پیشین انجام شد و نشستی با حضور ریاست سابق مرکز مطالعات درجهت بالا  بردن قدرت اجرایی شورای پژوهشی انجام شد.

مهندس بادامی با اشاره به انتخاب اعضای شورای پژوهشی مرکز با نظر رؤسای کمیسیون های شورا و بعنوان رابط، افزود در خواست ما از اعضای شورای پژوهشی این است که ارتباط علمی و منطقی بین کمیسیون های شورا و مصوبات آن با مرکز مطالعات ایجاد نموده و مصوباتی که نیاز به مطالعه دارند را به کمیته های مرکز ارجاع دهید. لذا ضروری است در صورت دعوت در جلسات کمیسیون های شورا حضور فعال داشته باشید.

در ادامه سخنان خود به مصوبه هیات امنا مرکز مطالعات مبنی بر الزام حضور دبیر کمیته های مرکز مطالعات در جلسات کمیسیون های مرتبط شورای اسلامی شهر همدان و لزوم حضور دبیر کمیسون های شورای اسلامی در جلسات کمیته های مرتبط جهت همسو نمودن فعالیت ها و اولویت های این دو مجموعه و ایجاد همبستگی و قرابت بیشتر بین مرکز مطالعات و شورای اسلامی شهر همدان اشاره کردند.

در این نشست حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون آسیب شناسی و ارایه راهکارهایی جهت فعالیت هر چه بهتر مرکز مطالعات پرداختند. در ادامه دستور کار بعدی این جلسه، بحث برگزاری جشنواره شهروندان برگزیده بود که پس از ارایه توضیحات لازم توسط مهندس بادامی مبنی بر ضرورت  اجرای این جشنواره، اساتید به مباحثه پیرامون موضوع مطروحه و به ارایه پیشنهادات و ارتباط با ترکیب کمیته علمی جشنواره مذکور پرداختند.

 

 

 
     
 
 
 
 
 
 
 
© 2005 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵  نفر کاربران آنلاین :
۱۷۲,۰۰۴ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شهرداری همدان
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت برنامه ریزی و توسعه
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
لینک های مرتبط
مرکز پژوهش های مجلس
مرکز پژوهش های ریاست جمهوری
مرکز تحقیقات شورای نگهبان
مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
بانک ایده و نظر
بانک اطلاعات متخصصین
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان